Kolejny etap prac przygotowawczych przy budowie Centrum Komunikacyjnego w Zakopanem

Rozpoczyna się kolejny etap prac przygotowawczych przy budowie Centrum Komunikacyjnego w Zakopanem. W ramach inwestycji wybudowane zostaną: dworzec dla autobusów dalekobieżnych i połączeń lokalnych, wielopoziomowy parking. Zmieni się także otoczenie dworca. Wykonana zostanie nowa brama wejściowa z historycznym neonem, przebudowane zostanie również rondo Armii Krajowej.

W związku z przebudową ronda Armii Krajowej w dniach od 5 do 20 maja 2021 w rejonie ronda: na ul. Chramcówki, ul. Jagiellońskiej, ul. Kościuszki będą prowadzone prace polegające na przebudowie i rozbudowie sieci kanalizacji sanitarnej.

INFORMUJEMY O UTRUDNIENIACH I ZMIANACH ORGANIZACJI RUCHU W REJONIE RONDA ARMII KRAJOWEJ
Prace wykonywane będą etapowo:

Etap I: roboty na ul. Kościuszki będą prowadzone przy zamknięciu części odcinka jezdni. Nie będzie możliwości zjazdu z ronda Armii Krajowej na ul. Kościuszki. Objazd do ul. Kościuszki wytyczono ul. Gimnazjalną.
Czas wykonywania prac: 5-08.05.2021r.

Etap II: roboty na ul. Chramcówki będą prowadzone  przy zamknięciu dla ruchu odcinka ulicy między skrzyżowaniem z ul. Gimnazjalną a rondem Armii Krajowej. Objazd do ul. Kościuszki wytyczono ul. Gimnazjalną. Zalecany dojazd do centrum miasta przez ul. Nowotarską.
Czas wykonywania prac: 10-13.05.2021 r.

Etap III: prace na ul. Jagiellońskiej będą prowadzone pod ruchem z wyłączeniem jednego pasa dla ruchu samochodowego.
Czas wykonywania prac: 17-20.05.2021 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *