Przed nami Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Przed nami wyjątkowa impreza X Europejskie Targi Produktów Regionalnych. Kilkuset producentów m.in. żywności regionalnej z Polski, ale i Europy przyjedzie pod Tatry aby zaprezentować siebie i to co jest przez nich wytwarzane. Ale co najważniejsze: każdy z gości jak i stałych mieszkańców bezpłatnie może targi odwiedzić. I jak co roku organizatorzy przygotowali mnóstwo dodatkowych atrakcji. Impreza odbędzie się w dniach od 11 do 15 sierpnia – serdecznie zapraszamy.

Dlaczego warto wybrać się na Jubileuszowe X Europejskie Targi Produktów Regionalnych?    Otóż – podczas trwania Targów prezentowana jest  bogata oferta różnorodnych produktów wędliniarskich, mleczarskich, owocowo-warzywnych, wyrobów cukierniczych, napojów w tym również wina, piwa, nalewek z Polski i zagranicy.

Lecz – nie tylko- skierowane są  zarówno do profesjonalnych odbiorców, jak i wszystkich tych, którzy lubią gotować, szukają inspiracji kulinarnych, mając możliwość  spotkać uznane autorytety sztuki kulinarnej. Prezentacje, przedstawiane   przez kucharzy ze Stowarzyszenia Małopolskich Kucharzy i Cukierników, Koła Gospodyń Wiejskich, kucharzy  z rekomendowanych karczm podhalańskich oraz przedstawicieli miast i powiatów zaprzyjaźnionych –  cieszą się co roku ogromnym uznaniem.

Targi są wydarzeniem realizowanym z myślą o przedstawicielach branży producentów żywności certyfikowanej.

Miejsce Targowe tętni muzyką ludową, zachwyca wyrobami rękodzielniczymi, degustacją potraw.

W  „Zarembku Tradycji”- dowiemy się o tym, jak wytwarza się sukno, o tym jakie tajemnice i skarby ukryte są w Tatrzańskim Parku Narodowym, także o  historii i tradycji Podhala.

Tatry24.eu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *